Aż 70 000 zł,- odszkodowania za złamanie kości podudzia!

Dodano: 2020-11-03

Czy pamiętacie Państwo historię Pani Judyty? To nasza Klientka, o której pisaliśmy kilka miesięcy temu. Miała ona przykry wypadek podczas jazdy na rolkach. Zahaczyła o wystającą studzienkę, przez co upadła i złamała kość lewego podudzia.


Nasza Kancelaria została Pełnomocnikiem Pani Judyty. Reprezentowaliśmy ją zarówno na etapie polubownym jak i w Sądzie. Dzięki naszej ciężkiej pracy i dużemu zaangażowaniu wywalczyliśmy dla naszej Klientki blisko 50 000 zł,-. Jednak w czasie gdy przedstawialiśmy Państwu tę historię, sprawa nie była jeszcze zakończona, bowiem złożyliśmy apelację od wyroku i czekaliśmy na termin rozprawy. Obiecaliśmy, że gdy poznamy wynik naszych dalszych działań, to podzielimy się nim z Państwem i właśnie dziś nadszedł ten dzień.


Zgodnie z wyrokiem Sądu, na rzecz Pani Judyty zostało przyznane dodatkowo przeszło 20 000 zł,-! A łączny wynik to aż 70 000 zł,-! Prawda, że robi wrażenie? Ale nie udałoby się to, gdyby nie zaufanie naszej Klientki, ale i nasza ciężka praca. Jeśli walczyć, to do samego końca!


A jeżeli chcielibyście Państwo przypomnieć sobie całą historię tego zdarzenia, to załączamy link do artykułu:

https://www.projuris.pl/n/prawie-50-000-zl-za-zlamana-kosc-podudzia


Podsumowując:

Zdarzenie o charakterze: zahaczenie o wystającą studzienkę podczas jazdy na rolkach

Obrażenia ciała: złamanie kości podudzia lewego

Odszkodowanie wypłaca: Ubezpieczyciel zarządcy studzienki

Dobrowolna wypłata Ubezpieczyciela (na etapie polubownym): prawie 14 000 zł,-

Po wyroku Sądu I instancji: około 35 000 zł,-

Po wyroku Sądu II instancji: przeszło 20 000 zł,-

Łączny wynik pro juris: 70 000 zł,-!!!


Jeżeli chcecie Państwo, aby i Wasza sprawa doprowadzona była do samego końca, bez żadnych kompromisów i ugód kierowanych w stronę Ubezpieczyciela, który winien wypłacić Państwu należne odszkodowanie, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Kancelarii.


Więcej o sprawach, które prowadziliśmy dla naszych Klientów przeczytasz tutaj.