Niestety nie zawsze da się poprawić. Ku przestrodze.

Dodano: 2018-10-19

Dziś, dla odmiany, zamieszczamy opis sprawy nie naszej, ale konkurencji. Sprawa dotyczy wypadku komunikacyjnego, w którym tragicznie ginie kilkudziesięcioletni mężczyzna. Zmarły pozostawia po sobie pogrążoną w żalu i rozpaczy żonę i dwójkę dzieci. Każdy kolejny dzień jest dla nich bezwartościowy, dzieci budzą się z nadzieją, że znów zobaczą tatę, a tragiczny wypadek był tylko złym snem, z którego jak najszybciej chcą się obudzić.


Dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych z OC sprawcy zdarzenia zajmują się niezależnie 2 firmy konkurencyjne, jedna o zasięgu lokalnym, a druga, ogólnopolskim.

Doradcy tychże kancelarii, przyjmując sprawy deklarują, że uzyskają jak najwyższe odszkodowania. Tymczasem żadna z nich nie walczy do końca, za to każda idzie na wątpliwy "kompromis".

W każdej ze spraw zawarte zostały ugody.

Jakie? Naszym zdaniem rażąco zaniżone.


Sprawy prowadzone przez firmę lokalną:

Na rzecz wdowy po zmarłym mężu zawarto ugodę na kwotę... 20 000 zł,-

Na rzecz pogrążonego w żalu dziecka, zawarto ugodę na kwotę... 11 000 zł,-

Sprawa prowadzona przez firmę o zasięgu ogólnopolskim:

Na rzecz drugiego z dzieci została zawarta ugoda na kwotę... 16 000 zł,-

Jakiś czas po zakończeniu spraw przez konkurencję, Pokrzywdzeni zgłosili się do naszej kancelarii.
Niestety, ze względu na ugody zawarte przez konkurencję, pomimo tego, iż wynegocjowane kwoty z naszego punktu widzenia były rażąco zaniżone, w sprawach nic już nie mogliśmy zrobić.

Przypomnijmy - zawarcie ugody jest równoznaczne ze zrzeczeniem się dalszych roszczeń.


Pikanterii całej sprawie nadaje fakt, iż decyzja wdowy i jednego z dzieci o przekazaniu sprawy kancelarii lokalnej, została podjęta w wyniku tego, iż przedstawiona przez nich oferta była "najtańsza". 


Z kolei przykładowy sposób zakończenia spraw, po śmierci osoby najbliższej, prowadzonych przez naszą kancelarię znajdziecie Państwo tutaj.


Jeżeli jesteście Państwo poszkodowani w wypadku, lub poszkodowane zostały osoby Wam bliskie i chcielibyście zagwarantować sobie walkę o najwyższe możliwe odszkodowanie, bez żadnych ugód i kompromisów kierowanych w stronę Ubezpieczyciela, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Kancelarii.


Przykładowe sprawy prowadzone przez nas znajdują się tutaj.