Już ponad 2 600 000 zł wsparcia udzielonego naszym Klientom!!

Dodano: 2019-09-23

Każdego dnia powiększa się grono naszych Klientów. Każdego dnia kolejne osoby gwarantują sobie profesjonalną obsługę swojej sprawy, powierzając ją w nasze ręce. Spotykamy się z różnymi historiami, poznajemy osobiste dramaty osób poszkodowanych, często wyciskające łzy z oczu naszym pracownikom. Każda z tych osób zwraca się do nas, aby pomóc im dojść sprawiedliwości i uzyskać godne odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane krzywdy. Choć ilu Klientów, tyle różnych spraw, to cel zawsze mamy jeden- walka do końca.


Najczęściej etap polubowny, z uwagi na swoją specyfikę dowodową, nie daje możliwości uzyskania najwyższych możliwych świadczeń. Dlatego też te, w przeważającej większości przypadków, dochodzone są na drodze sądowej. Z kolei prowadzenie sporów odszkodowawczych w sądzie to dodatkowe wydatki. Koszty sądowe do niskich nie należą i wiele osób zwyczajnie na nie nie stać. Z drugiej zaś strony naszą misją jest walczyć o jak najwyższe świadczenia. Dochodzimy więc do sytuacji, w której mamy świadomość, że Ubezpieczyciel wypłacił za niskie odszkodowanie, a Klient nie jest w stanie skierować sprawy do Sądu, z uwagi na brak możliwości finansowych na pokrycie wysokich kosztów procesu.


Co wówczas?


Czy taka sytuacja musi oznaczać, iż odpuszczamy walkę w połowie, a Klient zostaje z zaniżonym odszkodowaniem, lub zawiera niekorzystną ugodę? Absolutnie nie!

Na każdą taką sytuację mamy przygotowane rozwiązanie. Możemy pochwalić się, tym iż liczna grupa naszych Klientów nie musi martwić się wysokimi opłatami sądowymi, gdyż wszelkie koszty pokrywa za nich Kancelaria.

A Klientowi pozostaje jedynie cieszyć się z wygranego odszkodowania, my zajmujemy się całą resztą.


Opłacanie kosztów procesu to jeden rodzaj wsparcia finansowego dla Klientów pro juris. Ale nie jedyny.

Jesteśmy również jedną z niewielu kancelarii na rynku, która oferuje Klientom wypłaty zaliczek na poczet odszkodowania. Gdy tylko sprawa spełnia podstawowe warunki, Poszkodowany może taką zaliczkę otrzymać. To kolejny atut przemawiający za wyborem naszej Kancelarii, ponieważ takiej oferty jak u nas, nie otrzymacie Państwo nigdzie indziej!

Wartość wsparcia, jakiego udzieliliśmy naszym Klientom na dzień formułowania niniejszego artykułu przekroczyła 2 600 000 zł,- (2,6 mln zł,-) i stale się zwiększa!


Chcieliśmy podziękować wszystkim Klientom, którzy nam zaufali, a także tym, którzy zaufają w przyszłości i zdecydują się na naszą pomoc.

Cieszymy się, że wprowadzone przez nas rozwiązania zostały docenione. Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was drodzy Klienci.

Jesteśmy z Was dumni, że nie godzicie się na szybkie i niekorzystne rozwiązania, krzywdzące ugody, lecz chcecie razem z nami walczyć o najwyższe odszkodowania!Jesteśmy do Państwa usług!